Microchip APT68GA60LD40
Trans IGBT Chip N-CH 600V 121A 3-Pin(3+Tab) TO-264
Microchip
Datasheet9 페이지14년 전
Datasheet9 페이지20년 전
Datasheet6 페이지22년 전
Datasheet6 페이지14년 전
Datasheet9 페이지14년 전
Datasheet6 페이지14년 전
Datasheet6 페이지20년 전
Datasheet9 페이지20년 전
Datasheet6 페이지20년 전
Datasheet9 페이지21년 전
Datasheet9 페이지21년 전
Datasheet6 페이지22년 전
Datasheet6 페이지23년 전
Datasheet6 페이지23년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+93.89%
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationJapan, Taiwan, United States of America
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.0095
관련 부품
Trans IGBT Chip N-CH 600V 155A 536000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264 Tube
LittelfuseIXGK64N60B3D1
Trans IGBT Chip N=-CH 600V 64A 460000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264
Trans IGBT Chip N-CH 600V 198A 833000mW 3-Pin(3+Tab) TO-264 MAX Tube
IGBT Fieldstop Low Frequency Combi 600 V 100 A TO-264
LittelfuseIXGK320N60A3
IXGK320N60A3 Series 600 V 320 A Flange Mount Ultra-Low Vsat PT IGBT - TO-264-3
LittelfuseIXGK320N60B3
Mid-Frequency Series - 300V - 1400V [15 - 40 kHz] PT (Punch Through) IGBTs, TO-264, RoHS
설명
IGBT PT MOS 8 Combi 600 V 68 A TO-264