Microchip APT2X60DQ60J
Rectifier Diode Switching 600V 60A 70ns 4-Pin SOT-227 Tube
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Microchip
Datasheet11 페이지8년 전
Datasheet4 페이지21년 전
Datasheet4 페이지21년 전
Datasheet9 페이지6년 전
Datasheet5 페이지12년 전
Datasheet11 페이지8년 전
Datasheet9 페이지7년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Datasheet9 페이지7년 전
Datasheet4 페이지17년 전
Datasheet9 페이지6년 전
DigiKey
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Projected EOL Date2044-04-30
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationTaiwan, United States of America
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.0080
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
관련 부품
MicrochipAPT2X61DQ60J
Diode Switching 600V 60A 4-Pin SOT-227 Tube
MicrochipAPT2X101DQ60J
APT2X101DQ60J Series 600V 100A Ultrafast Soft Recovery Rectifier Diode - SOT-227
MicrochipAPT2X61D60J
APT2X Series 600 V 60 A Ultrafast Soft Recovery Rectifier Diode - SOT-227
설명
DIODE MODULE 600V 60A ISOTOP / Diode Array 2 Independent Standard 600 V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
FRED DQ 600 V 60 A Dual Anti-Parallel SOT-227
Discrete Semiconductor Modules FG, FRED, 600V, 60A, SOT-227
DIODE MODULE GP 600V 60A ISOTOP