MCC SMBJP6KE6.8A-TP
SMBJ Series 600 W 6.8 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMB
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet5 페이지18년 전
Future Electronics
Arrow Electronics
공급망
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2005-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
BournsSMBJ58A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ7.0A
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 7.78V 50A 600W -55C~150C TJ
BournsSMBJ64A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 64V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diodes Inc.SMBT70A-13-F
SMBJ Series 70 V 600 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ58A-13-F
SMBJ Series 600 W 58 V Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ7.0A-13-F
Tvs Diode, 600W, 7V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ7.0A-13-F
설명
58.1A 600W 10.5V 6.45V Unidirectional 5.8V SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 5.8V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
TVS Diode Single Uni-Dir 5.8V 600W 2-Pin SMB T/R
600W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel