MCC SMBJP6KE20CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 17.1V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
관련 부품
BournsSMBJ20CA
18.6A 600W 32.4V 22.2V Bidirectional 20V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMBJ18CA
TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 18 V, 29.2 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Diodes Inc.SMBJ18CA-13-F
SMBJ18CA Series 600 W 18 V Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ20CA-13-F
SMBJ Series 600 W 20 VBR Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ17CA-13-F
Tvs Diode, 600W, 17V, Bidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ17CA-13-F
SMBJ Series 600 W 32.4 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AA(SMB)
설명
600W 22A 1Ã×A 27.7V 19V 17.1V 21V Bi-Directional DO-214AA(SMBJ) TVS ROHS
600W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 17.1VWM 27.7VC DO214AA
600W 22A 27.7V 19V SMB(DO-214AA) 2.44mm