MCC SMBJ36CA-TP
SMBJ Series 64.3 V 600 W Bi-Directional Transient Voltage Suppressor Diode - SMB
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지18년 전
Datasheet9 페이지18년 전
HQonline
Future Electronics
DigiKey
공급망
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2005-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
BournsSMBJ33CA
Bourns SMBJ33CA TVS Diode 36.7 V 600 W DO 214AA Suppression Surge Protection
BournsSMBJ36CA
TVS Diode, Transil SMBJ, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
onsemiSMBJ36CA
600 W Bi-Directional 58.1 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ33CA-13-F
SMBJ33A Series 600 W 33 V Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AA
LittelfuseP6SMB39CA
P6SMB Series - 600W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AA Package, 33.3V, RoHS
onsemiSMBJ33CA
Cut Tape 1 Surface Mount Single (Type) Tvs Diode 53.3V 5muA 600W 150C
설명
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 36V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
600W 10.3A 1Ã×A 58.1V 40V 36V 44.2V Bi-Directional SMB TVS ROHS
10.3A 600W 58.1V 40V 36V DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Diode TVS Single Bi-Dir 36V 600W 2-Pin SMB T/R
600W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel