Mersen A70P500-4TA
Fuse, Semiconductor, Fast Acting, Blade Bolt-in, Trigger Actuator, 700V, 500A
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet2 페이지20년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Fuses Unlimited
설명
Mersen Usa Newburyport Ma Llc 94046-Fuseform 101
FUSE SEMI 700VAC/650VDC VFA UL