Mersen A30QS150-4
Semiconductor Fuse, 150A, 300VAC/300VDC, 200KA AC/100KA DC, Fast Acting, Series A30QS
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Electric Fuse, Fast Blow, 150A, 300VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Mersen Usa Newburyport Ma Llc Sc Fuse 300V 150A Qs Blade
Semiconductor Fuse, 150A, Fast-Acting, 300V AC, Bolt-On
Mersen 300V 150A SEMICOND FUSE
High Speed Fuse Amp-Trap A30QS 300VAC