Meritek RD16CG102J500
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsRD16CG102J5001,995
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지16년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2009-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Cap. .001uf, 5%, 100v(.2Space)