Meritek CR-10244J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 240000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet8 페이지8년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
RES SMD 240K OHM 5% 1/8W 0805