Meritek CF25-824JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 820000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 700ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지16년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CF 1/4WATT RES 820KOHM 5% T/R
1/4W 5% 820K T/R