Meritek CF25-301JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 300ohm, 250V, 5% +/-Tol, -450ppm/Cel
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsCF25-301JTR5,000
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지22년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-01-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
CF 1/4WATT RES 300OHM 5% T/R