Meritek CF25-181JTR
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 180ohm, 250V, 5% +/-Tol, -450ppm/Cel
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
PUICF25-181JTR0
3h
Classic ComponentsCF25-181JTR3,728
3d
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
CF 1/4WATT RES 180OHM 5% T/R