Mean Well XTR-240-36LA
DIN Rail Power Supplies 239.8W 3phase 320-600Vac 36V 6.66A Lever-Actuated terminal
Production
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet10 페이지9년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.04%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
240W AC/DC 36V 6.66A 3-Phase Ultra Slim DIN Rail Power - Lever Actuated Terminal
Power Supply, Ac-Dc, 36V, 6.66A Rohs Compliant: Yes |Mean Well XTR-240-36LA
36V 6.66A DIN Rail Power Supply, Three Phase AC Input, Lever-Actuated Terminal, 36 Volts 6.66 Amps
AC-DC Power Factor Correction Module
POWER SUPPLY, AC-DC, 36V, 6.66A;