Mean Well XLG-150-M-AB
60~107V 1.4A~2.1A, Constant Power LED Driver Adjustable, Dimmable IP67, Type HL, 150 Watts
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지2년 전
JRH Electronics
Component Distributors Inc.
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-76.38%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Led Driver, Constant Current/Volt, 150W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLG-150-M-AB
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 150W, Hybrid
Power Supply; LED; dimming; 150W; 60-107V; 1400mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
XLG-150-M-AB MEAN WELL LED AC-DC 150 Watt 60~107V/2100mA with Dimming + More!
Mean Well XLG-150-M-AB XLG LED driver 150W dimmable outdoor surge-protected
100 - 277Vac, 150W, 700 - 2100mA, 60-107V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
150W 60V to 107V 1400mA Constant Voltage Constant Current Mode LED Driver with Adjustable Output Current and Dimming Function
LED Power Supplies 150W Constant Power IP67 3in1 Dim
LED Driver (CP) 150W 700mA Linear (60-107) 100-305Vac PFC 0-10V, PWM, Resistance Dimming IP67 Metal Enclosure
150W 1 100V(AC) 305V(AC) 1.4A , 156mm*63mm*35.5mm
AC/DC LED Driver, 150 W, 107 VDC, 1.4 A, Constant Current, Constant Voltage, 100 VAC to 305 VAC, XLG-150 Series
SPS IP67 150W 60-107V/700-2100mA CP
MELSEC-Q Series Power Measurement Unit
150W LED POWER SUPPLY O/P +60~10