Mean Well XLG-150-M-A
60~107V 1.4A~2.1A, Constant Power LED Driver Adjustable Output Current IP67, Type HL, 150 Watts
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지2년 전
Jameco
Component Distributors Inc.
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-77.94%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
150W 60V to 107V 1400mA Constant Voltage Constant Current Mode LED Driver with Adjustable Output Current
Led Driver, Constant Current/Volt, 150W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLG-150-M-A
Switching power supply; LED; 150W; 60-107V; 1400mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 150W, Hybrid
LED Power Supplies 150W Constant Power IP67 Io adj w/pot
XLG-150-M-A MEAN WELL LED AC-DC 150 Watt 60~107V/2100mA + More!
POWER SUPPLY, AC-DC, LED DRIVER, 150W, +60-107V@1.4A-2.1A
150W 1 100V(AC) 305V(AC) 1.4A , 156mm*63mm*35.5mm
AC/DC LED Driver, 150 W, 107 VDC, 1.4 A, Constant Current, Constant Voltage, 100 VAC to 305 VAC, XLG-150 Series
SPS IP67 150W 60-107V/700-2100mA CP
MELSEC-Q Series Power Measurement Unit
150W LED POWER SUPPLY O/P +60~10
TARIFF FREE LED Driver (CP) 150W 700mA Linear (60-107) 100-305Vac PFC Non-Dimming (Internal Pot Adj (Io)) IP67 Metal Enclosure