Mean Well XLG-150-H-DA2
Power Supply; LED; DALI2; 150W; 27-56V; 2800mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
IHS
Datasheet7 페이지2년 전
TME
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.36%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
AC-DC LED POWER SUPPLY MODULE, 1 Output, 150W, Hybrid