Mean Well XLC-60-H-KNS
Multi-Stage Constant Power LED Driver 60W 900mA to 1700mA 9-54VDC with Strain Relief
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet8 페이지1년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.16%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Led Driv, Const Pwr, 60W, Strain-Relief Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLC-60-H-KNS
Switching power supply; LED; KNX; 60W; 9-54V; 0.9-1.7A; 110-305VAC; 155-431VDC