Mean Well XLC-60-H-KN
Multi-Stage Constant Power LED Driver 60W 900mA to 1700mA 9-54VDC without Strain Relief
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet8 페이지1년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Led Driver, Constant Power, 60W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLC-60-H-KN
Power Supply; LED; KNX; 60W; 9-54V; 0,9-1,7A; 110-305VAC; 155-431VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER LED DRIVER, 60W, XLC-60-KN SERIES
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 60W;