Mean Well XLC-40-H-KNS
LED Power Supplies 40W 100-305Vac 9-54V 600-1400mA W/Strain-Relief Constant Power KNX
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet8 페이지1년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Multi-Stage Constant Power LED Driver 40W 600mA to 1400mA 9-54VDC with Strain Relief
Led Driv, Const Pwr, 40W, Strain-Relief Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLC-40-H-KNS
Switching power supply; LED; KNX; 40W; 9-54V; 0.6-1.4A; 100-305VAC; 141-431VDC