Mean Well XLC-25-H-KN
Multi-Stage Constant Power LED Driver 25W 300mA to 1050mA 9-54VDC without Strain Relief
Production
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet8 페이지1년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.78%
설명
Led Driver, Constant Power, 25W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XLC-25-H-KN
LED Power Supplies 25W 100-305Vac 9-54V 300-1050mA Constant Power KNX
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER LED DRIVER, 25W, XLC-25-KN SERIES
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 25W;