Mean Well GSM06U12-P1J
AC to DC Switching Power Supply Single Output Medical Wall Adapter 12 Volts 0.5 Amps 6 Watts
데이터시트
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet3 페이지11년 전
Datasheet5 페이지8년 전
Datasheet3 페이지12년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Power Systems
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
관련 부품
Triad MagneticsWAU12-500
WALL PLUG TRANSFORMER 120V, 12VAC, @.5A, FOR COMMERCIAL OR INDUSTRIAL USE ONLY
Triad MagneticsWDU12-600
DC POWER SUPPLY, WALL PLUG-IN, CENTER POSITIVE POLARITY, LIGHTWEIGHT
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Triad MagneticsWDU75-800
POWER SUPPLY, AC-DC,7.5V,0.8A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,6W, WDU75 SERIES
XP POWER VEL05US120-US-JA AC/DC Power Supply, Level VI, US, 90 VAC, 264 VAC, 5 W, 12 V, 420 mA
XP POWER VEL05US120-EU-JA AC/DC Power Supply, Level VI, Euro, 90 VAC, 264 VAC, 5 W, 12 V, 420 mA
설명
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,0.5A,85-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, MEDICAL, GSM06U SERIES
AC/DC 6W 12V Single Output Medical Power, Wall Mount Adapter
GSM06U12-P1J MEAN WELL AC-DC 12 Volt 0.5 Amp 6 Watt Power Supply +More!
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 6 W, 12 V, 500 mA, Tuning Fork 2.1mm x 5.5mm x 11mm