Analog Devices MAX6426UK42+T
Processor Supervisor 4.2V 1.6V to 5V 5-Pin SOT-23 T/R
Production
데이터시트 및 문서
Upverter
Technical Drawing1 페이지7년 전
Augswan
DigiKey
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Analog DevicesMAX6412UK42+T
MicrochipTC1270ATVCTTR
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 / Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SOT-23-5
Volt Supervisor Monitor 1V to 5.5V 5-Pin SOT-23 T/R
Analog DevicesMAX6414UK35+T
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.5V, BICMOS, PDSO5
Analog DevicesMAX6414UK31+T
Low-Power, Single/Dual-Voltage µP Reset Circuits with Capacitor-Adjustable Reset Timeout Delay
설명
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) MAX6426 Simple Reset/Power-On Reset supervisor 5V 2.9mm Adjustable/Selectable 571mW
IC MPU/RESET CIRC 4.20V SOT23-5