Cornell Dubilier ZA120SAMP1
22MM Buzzer 48-120VAC 65-75DB Pnl Mnt Medium Pulse Rohs Cul | Mallory Sonalert ZA120SAMP1
데이터시트
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet1 페이지12년 전
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
설명
Audio Indicator Piezo 48VAC 120VAC 40mA 65dBA 3400Hz to 4400Hz Panel Mount Quick Connect Bulk
Piezo Buzzers & Audio Indicators 22MM 48-120ACDC 65-75DB MP CUL ROH STK$
Transducer, Alarm, 75Dba, 120V, Panel; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:48V; Supply Voltage Max:120V; Tones:Medium Pulse; Sound Pressure Level (Spl):75Dba; Current Rating:40Ma; Resonant Frequency:3.3Khz Rohs Compliant: Yes |Mallory ZA120SAMP1