Lumissil Microsystems IS31BL3506B-STLS2-TR
LED DRVR Boost 1-CH PWM/DC Voltage 6-Pin SOT-23 T/R
IHS
Datasheet13 페이지6년 전
Datasheet13 페이지13년 전
SHENGYU ELECTRONICS
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Diodes Inc.AP3032KTR-G1
1MHz PWM boost converter 1 DC-DCVoltage Stabilizer 1.4A 2.7V~9V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
Diodes Inc.AP3031KTR-G1
1MHz PWM 1 boost converter DC-DCVoltage Stabilizer 1.4A 2.7V~16V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
Diodes Inc.BCR420UW6-7
40V -55℃~+150℃ 1 Linear constant current driver 350mA 1.4V~40V SOT-23-6 LED Drivers ROHS
LED Driver, Series Boost, with Single-wire Digital Interface
LED Driver, Series Boost, with PWM Dimming Interface
설명
IC LED DRV RGLTR PWM SOT23-6 / LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 2.2A (Switch) SOT-23-6
35V Step-Up Converter W/Int. Mosfet, Sot23-6 (3.0Mm X 3.00Mm), T&r |Integrated Silicon Solution (Issi) IS31BL3506B-STLS2-TR