Littelfuse V20E385PL1T
UltraMOV Series - High Surge Current Radial Leaded Varistor, 620V, 10000A, disc 20mm, RoHS
IHS
Datasheet11 페이지9년 전
Datasheet11 페이지17년 전
Sager Electronics
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2000-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
LittelfuseV20E385P
VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM / 620 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
LittelfuseTMOV20RP385E
TMOV® Series 505 VDC 385 V RMS 1025 V Clamp 6500 A 700 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseTMOV20RP385M
Varistors THERMALLY PROTECTED VARISTOR 20MM
PanasonicERZ-E14A511
Varistor;MOV;510V;10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A511
PanasonicERZ-E14A561
Varistor;MOV;560V;10KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A561
B722 Series 505 V 385 Vrms 1025 V Clamp 10 kA 450 pF AdvanceD Leaded Varistor
설명
Littelfuse SCT
HIGH SURGE CURRENT, RADIAL LEAD VARISTOR Varistor, 505V, 300J, Through Hole Mount
Radial Varistor 20Mm Rohs/Lead Free/ T&r |Littelfuse V20E385PL1T
1025V 700pF@1kHz 300J 505V 385V 558V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
Var MOV 385VAC/505VDC 10000A 682V Radial T/R