Littelfuse V18MLA0402NR
MLA Series 0402 18 VDC 14 V RMS 50 V Clamp 20 A 40 pF SMT Multilayer Varistor
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet9 페이지5년 전
element14 APAC
HQonline
element14
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.93%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
관련 부품
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=19V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=59V