Littelfuse L70S035.T
Electric Fuse, Very Fast Blow, 35A, 700VAC, 650VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지11년 전
Sager Electronics
Electro Sonic
Fuses Unlimited
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
EatonFWP-40B
Semiconductor Fuse, Fast Acting, 40 A, FWP-B Series, 700V AC, 700V DC, 4-3/8" L x 13/16" dia