Littelfuse L25S035.T
Electric Fuse, Very Fast Blow, 35A, 250VAC, 250VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet11 페이지2년 전
Datasheet11 페이지2년 전
Sager Electronics
Fuses Unlimited
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2023-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
LittelfuseLA30QS404
Semi Conductor Fuse 300Vac 40A/Box |Littelfuse LA30QS404
Cartridge Fuse Holder, 1 Fuse, 30 A, 600 VAC, 1/4" x 1-1/4"", 6.3mm x 32mm, Screw"
Cartridge Fuse Holder, 10 Fuse, 30 A, 600 VAC, 1/4" x 1-1/4"", 6.3mm x 32mm, Screw"
Cartridge Fuse Holder, 12 Fuse, 30 A, 600 VAC, 1/4" x 1-1/4"", 6.3mm x 32mm, Solder Lug"
LittelfuseLA30QS354
Semi Conductor Fuse 300Vac 35A/Box |Littelfuse LA30QS354
LittelfuseL25S045.T
Electric Fuse, Very Fast Blow, 45A, 250VAC, 250VDC, 200000A (IR), Inline/holder
설명
Fuse Very Fast Acting 35A 250V Bolt Tap 20.6 X 41.3mm CSA
FUSE - SEMICOND. 250VAC/250VDC
Fuse, 35A, 250V, Blade, Fast Acting; Product Range:L25S Series; Fuse Current:35A; Blow Characteristic:Very Fast Acting; Fuse Size Metric:20.6Mm X 41.3Mm; Fuse Size Imperial:13/16" X 1-5/8"; Voltage Rating Vdc:250V; Diameter:20.6Mm Rohs Compliant: Yes |Littelfuse L25S035.T