Littelfuse IDSR035.T
Electric Fuse, Time Delay Blow, 35A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-09-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Fuse 25A 700V Holder Cartridge 14 X 51mm Carton CE/CSA/UL
Fuse 40A 700V Holder Cartridge 22 X 58mm Carton CE/CSA/UL
FUSE, HIGH SPEED, CYLINDER, 30A, 700 VAC, 14X51 MM, CARTRIDGE, CLIP MOUNT, CE/UL
LittelfuseL70S025.T
Electric Fuse, Very Fast Blow, 25A, 700VAC, 650VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseL70S030.T
Electric Fuse, Very Fast Blow, 30A, 700VAC, 650VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseLVSP0040TX2
Electric Fuse, 40A, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
설명
Fus 600Vac/Dc T/D Ind Rk5 35A/ Box |Littelfuse IDSR035.T
FUSE - RK5 600VAC/600VDC TD UL
600V 600V Cartridge 35A 139.7mm