Littelfuse 1KSMB24A
Tvs Diode 1K Smb Suf Mt T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1KSMB24A
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지5년 전
Future Electronics
HQonline
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.24%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
공급망
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Littelfuse1KSMB20A
1KSMB Series 1 kW 27.7 Vcl Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 24V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
SMBXJ Series 29.5 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMB
Littelfuse1KSMB27A
1KSMB Series 23.1 V 1 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 16V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Littelfuse1KSMB22A
Tvs Diode 1K Smb Suf Mt T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1KSMB22A
설명
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC 1000W -55°C~150°C DO-214
1KSMB Series - 1000W Surface Mount Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, 20.5V, DO-214AA, RoHS
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 20.5V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO214AA
20.5V 1KW 30.1A 33.2V 22.8V SMB(DO-214AA)