Littelfuse 1.5KE400CA-B
Tvs Diode Axial Lead - 1.5Ke400Ca Bulk/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1.5KE400CA-B
IHS
Datasheet6 페이지5년 전
TME
Future Electronics
Burklin Elektronik
Fuses Unlimited
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.77%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
LittelfuseSMCJ350CA
SMCJ Series - RoHS Compliant Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 350V, DO-214AB
Littelfuse1.5SMC480CA
1.5SMC Series 456 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 376V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE
Bulk 1 Through Hole TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE (Type) Tvs Diode 548V 5muA 5.33mm 1.5kW
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 300V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-201AE
Littelfuse1.5KE440CA
TVS Diodes & ESD Suppressors; 1.5KE440CA; LITTELFUSE; 376 V; 602 V; 418 V; 418 V
설명
1.5KE Series 548 V 1.5 kW Through Hole Bi-Directional TVS Diode - DO-201
DO-201AA DO-27Axial 1.5KE 1 Through Hole Zener Tvs Diode 380V 1muA 5.3mm 1.5kW
1.5KE Series - 1500W Axial Leaded Transient Voltage Suppression (TVS) Diode, DO-201, RoHS