Ledtronics RPLL16-CGF
Single Color LED, Green
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지17년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Single Color LED, Green
16mm, 22mm, 30mm Relampable Pilot Lights