Ledtronics L200-0CW-20D-LL
Single Color LED, Cool White, Water Clear, T-1 3/4, 5mm
IHS
Datasheet4 페이지18년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+320%
공급망
Country of OriginUSA
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2007-12-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
LED High Efficiency LED
LED Colour coordinates: X = 0.27 / Y = 0.26 Forward voltage: 3.2 V Luminous intensity: 16 cd Operating temperature: -20...+80 °C Case colour: Colourless Housing type: Clear Lens size: 5 mm (T1¾) Light colour: Cool White Technology: InGaN Luminous flux: 3.47 lm Rated on-state current: 20 mA Transmission angle: 15 °