Lattice Semiconductor LA4064V-75TN48E
CPLD LA-ispMACH 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 48-Pin TQFP
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet71 페이지3년 전
Augswan
Factory Futures
Jameco
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2006-04-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Lattice SemiconductorLC4064V-75T48E
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 48-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN44C
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 44-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN44I
YES 44-TQFP 1996 XCR3064XL complex programmable logic device 119MHz 10mm 7.5ns 2.7V~3.6V
CPLD XC9500XL Family 1.6K Gates 72 Macro Cells 125MHz 0.35um (CMOS) Technology 3.3V 44-Pin VTQFP
설명
YES 48-TQFP 2000 LA4064 complex programmable logic device 168MHz 12mA 7mm 7.5ns
Complex Programmable Logic Devices - CPLDs Auto Grade (AEC-Q100 ) ispMACH4064V
PLD TQFP-48(7x7) Programmable Logic Device (CPLDs/FPGAs) ROHS
EE PLD, 8ns, 64-Cell, CMOS, PQFP48
IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 20QFN
Ispmach 4064V Auto Grade (Aec-Q100); 64Mc; 3.3V; Low I/O Rohs Compliant: Yes |Lattice Semiconductor LA4064V-75TN48E