Laird TYS8040151M-10
General Purpose Inductor, 150uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet9 페이지5년 전
Datasheet1 페이지9년 전
3개월간의 트렌드:
+19.58%
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 1A 490mOhm DCR Embossed Carrier T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 1.25A 0.3Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 0.7A 0.988Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 550mA 408mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 0.32A 2.4Ohm DCR 1515 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz Ferrite 220mA 4026 T/R
설명
FIXED IND 150UH 850MA 410MOHM SM
Low Profile SMT Power Inductor
100KHz 3.5MHz 1.1A 850mA 150¦ÌH 410m¦¸ ¡À20% 3131 , 8mm*8mm*4.2mm
Pwrind,smt,shld,irated Rohs Compliant: Yes |Laird TYS8040151M-10
TYS8040 Nonstandard 0.315Lx0.315W 8.00mmx8.00mm 150muH
FIXED INDUCTORS 150UH 20% -40C +125C