Laird TYS6028680M-10
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet9 페이지5년 전
3개월간의 트렌드:
-1.93%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-11
관련 부품
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 900mA T/R