Laird TYS6028470M-10
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet9 페이지5년 전
3개월간의 트렌드:
-1.18%
관련 부품
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A T/R