Laird TYS4018221M-10
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, SMD, 1616
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet20 페이지8년 전
element14 APAC
3개월간의 트렌드:
-9.62%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 200mA 4026 T/R