Laird TYS40181R0N-10
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 2A 0.025Ohm DCR 1515 Automotive T/R
데이터시트 및 문서
Datasheet1 페이지9년 전
Newark
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.33%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-15
관련 부품
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz Ferrite 2.45A 0.036Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 2.15A 0.029Ohm DCR 1515 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 2.3A 1212 T/R