Laird TYS30102R2N-10
General Purpose Inductor, 2.2uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1212
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet8 페이지6년 전
Newark
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-26.20%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Tape & Reel / 2.2uH, 1.30A, 1.33A, ferrite core, ±20%, Shielded, 84m , 3.2 x 3.2