Laird TYA3012100M-10
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1212
데이터시트 및 문서
Laird
Datasheet9 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.93%
설명
Low Profile Hight Current SMT Power Inductor
FIXED IND 10UH 1A 474 MOHM SMD
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, IRATED
1MHz 1.2A 1A 10¦ÌH 474m¦¸ ¡À20% , 3mm*3mm*1.3mm
Power Inductors - SMD 10uH 1.2A 20% Wire Wound