Laird TYA252010100M-10
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet8 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-60.08%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
설명
Low Profile Hight Current SMT Power Inductor
FIXED IND 10UH 650MA 740MOHM SMD
1MHz 900mA 650mA 10¦ÌH 740m¦¸ ¡À20% 1007 2.5mm*2mm*1.15mm
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, IRATED
Power Inductors - SMD 10uH 0.9A 20% Wire Wound