Laird MI0805K601R-10
Ferrite Beads Power Chip Bead 600Ohm 25% 100MHz 1.5A 0805 T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지8년 전
Datasheet1 페이지0년 전
element14 APAC
Mouser
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+11.05%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginSingapore
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Ferrite Beads Multi-Layer 330Ohm 25% 100MHz 1.7A 80mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 1.5A 130mOhm DCR 0603 Paper T/R
설명
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 600ohms 100MHz 1.5A Monolithic 0805 SMD
EMI FERRITE CHIP BEAD, 0805,1500MA, 600 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.10OHM
Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 600 ohm, 1.5 A, MI Series, 0.1 ohm
100mΩ 600Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS
FERRITE, BEAD, 2012, 100MHZ, 600R; Ferrite Case Style:0805 [2012 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:600ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); DC Current Rating:1.5A; DC Resistance Max:0.1ohm; Series:MI; MSL:(Not Available)