Laird MGV3225121R0M-10
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 1210
IHS
Datasheet8 페이지4년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.49%
Introduction Date2022-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Inductor Power Molded/Shielded 1uH 20% 1MHz Metal Composite 4.4A 3225 T/R
FIXED IND 1UH 4.4A 32 MOHM SMD
Power Inductors - SMD 322512 1uH 20% 5A 32mOhm