Laird MGV2520104R7M-10
Inductor, 4.7Uh, Shielded, 1.36A Rohs Compliant: Yes |Laird MGV2520104R7M-10
Laird
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-23.41%
심벌풋프린트
3D다운로드
Introduction Date2017-08-09
설명
INDUCTOR, 4.7UH, SHIELDED, 1.36A; Available until stocks are exhausted
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
RoHS Compliant Molded Active Tape & Reel (TR) fixed air core inductor -40C~125C 1MHz 262mOhm Max 4.7muH
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 4.7UH 1.36A 262MOHM SM
1MHz 1.8A 1.36A 4.7¦ÌH 262m¦¸ ¡À20% 1008 2.5mm*2mm*1mm
PWRIND, SMT, SHIELD, IRATED,2.50X2.00X1.00MM
Power Inductors - SMD 4.7 UH 20%