Laird MGV1207470M-10
RoHS Compliant Molded Active Tape & Reel (TR) Fixed Inductor -55C~125C 100kHz 90mOhm Max 47muH
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet10 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
설명
General Purpose Inductor, 47uH, 20%, 1 Element, SMD, 5350
High Current Molded SMT Power Inductor
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSMOLDING POWER INDUCTOR
FIXED IND 47UH 6.5A 90 MOHM SMD
Power Inductors - SMD 47 UH 20%