Laird MGV1205220M-10
Molded Power Inductor Wirewound 22uH 20% 100KHz Iron Powdered T/R
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet11 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-05-23
설명
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, SMD, 5350
RoHS Compliant Molded Active Tape & Reel (TR) fixed air core inductor -55C~125C 100kHz 58mOhm Max 22muH
High Current Molded SMT Power Inductor
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSMOLDING POWER INDUCTOR
FIXED IND 22UH 6.5A 58 MOHM SMD
Power Inductors - SMD 22 UH 20%