Laird MGV0625R82M-10
Surface Mount Power Inductor, MGV Series, 820 nH, 20%, Shielded, 0.0118 ohm, 10 A
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지6년 전
element14 APAC
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-11.69%
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-06
관련 부품
Ind Power Shielded Wirewound 0.82uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 13A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820nH 20% 100KHz Iron 13A 8mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 750nH 20% 100KHz Metal 11.3A 9.35mOhm DCR Blister T/R
General Purpose Inductor, 0.8uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2221
Ind High Current Shielded Wirewound 820nH 20% 200KHz 13A T/R
설명
General Purpose Inductor, 0.82uH, 20%, 1 Element, SMD, 2826
Ind Power Shielded 820nH 20% 100KHz 10A T/R
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 820NH 10A 11.8MOHM SMD
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, LRATED
100KHz 17A 10A 820nH 11.8m¦¸ ¡À20% , 7.3mm*6.7mm*2.8mm
INDUCTOR, SHLD, 0.82UH, 10A, 20%
MGV Nonstandard 0.287Lx0.264W 7.30mmx6.70mm 820nH
Power Inductors - SMD 0.82uH +/-20%
PWRIND,SMT,SHLD,LRATED 7.3X6.7X2.5MM
INDUCTOR, 0.82UH, 10A, 20%, SHLD; Inductance: 820nH; RMS Current (Irms): 10A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 17A; Product Range: MGV Series; Power Inductor Case: 7.3mm x 6.7mm x 2.5mm; DC Resistanc