Laird MGV06054R7M-10
Surface Mount Power Inductor, Mgv Series, 4.7 H, 20%, Shielded, 0.0303 Ohm, 6.5 A
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지6년 전
element14 APAC
심벌풋프린트
3D다운로드
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A 0.0348Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Iron 8A 0.014Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Powdered Iron 6A 0.0335Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Iron 5A 35mOhm DCR T/R
Murata Power SolutionsFDSD0630-H-4R7M=P3
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 4.7A 0.04Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Metal 5.6A 39.4mOhm DCR Blister T/R
설명
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Powdered Iron-Core, SMD, 2926
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 4.7UH 6.5A 30.3MOHM SM
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, LRATED
INDUCTOR, SHLD, 4.7UH, 6.5A, 20%
Power Inductors - SMD 4.7uH +/-20%
PWRIND,SMT,SHLD,LRATED 7.3X6.7X5.0MM
INDUCTOR, 4.7UH, 6.5A, 20%, SHLD; Inductance: 4.7µH; RMS Current (Irms): 6.5A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 7A; Product Range: MGV Series; Power Inductor Case: 7.3mm x 6.7mm x 5mm; DC Resistance