Laird MGV0603220M-10
Molded Power Inductor Wirewound 22uH 20% 100KHz Iron Powdered T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지6년 전
Sager Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-03-31
설명
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, SMD, 2926
High Current Molded SMT Power Inductor
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSMOLDING POWER INDUCTOR
FIXED IND 22UH 2A 190 MOHM SMD
Power Inductors - SMD 22 UH 20%